امروز سر یه چیزی اعصابم خیلی خورد شد؛ بعد کلاس مزخرف دانش خانواده موندم که اصلاحیه بنویسم،‌ بعد گفتم با سرویس ۷ و ۲۰ برگردم. ساعتای ۷ و ۸ دقیقه بلند شدم رفتم یکمم زود رسیدم، گفتم عیب نداره دیگه ۷ و ۲۰ میاد. همین جوری گذشت و گذشت آخرش ساعت ۷ و 44 دقیقه اومد!!!!!! خییلییی این رو اعصابه که سرویس پرستاری تو ترافیک میمونه دیر میاد! بعد همش تو دلم میگم بزار الان دیگه زنگ بزنم طنین ولی هی میگم نه این همه وایسادی الان میاد://// بعد ۵ دقیقه بعد میگی کاش ۵ مین قبل اقدام میکردم. هیچی دیگه کلی اعصابم خورد شد. تصمیم گرفتم دیگه اولا این که هرررگزززز یه جوری نرم که قبل اون ساعت و ۱۵ دقیقه اون جا باشم و اگه تا نیم نیومد بلافاصله آژانس بگیرم که اعصابم خورد نشه و اصصصلن یک دقیقه بیشتر نمونم.

۸ لباسام و اینارو عوض کردم، تا ۸ و نیم نماز خوندم و قرمه سبزی پختم الانم ببینم چی میتونم بکنم با این اصلاحیه! هفففف کلی کار دیگه م دارم

نمیدونم کی بود امروز؟‌شنبه بود

اولین روز فیزیوپاتی

آخرین نیمه شب مینودشت تا قبل فیزیوپاتی

دقیقه ,۷ ,۸ ,خورد ,میاد ,اعصابم ,۷ و ,میاد بعد ,اعصابم خورد ,و ۲۰ ,ساعت و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نهج البلاغه من ثروت من معرفی خدمات بیمه درمان و سلامت جملات مفهومی حسین ضیایی مرجع معرفی فیلم های خارجی وبلاگ آپا دیزاین ♡ I Purple You ♡ Women-and-dentistry سـفـــیر گـــرافـی SafirGraphy